Scopri i concerti in italia e in europa Milano - Roma - Bologna - Torino - London - Firenze - Berlin - Paris - Catanzaro - Napoli - Brescia - Vienna - Perugia - Padova - Amsterdam

November Music

DONDERDAG 2 NOVEMBER 2017 20:30 - 22:00 

BOSCH REQUIEM - MEMORIAL PARK

Anthony Fiumara / Nederlands Kamerkoor / Holland Baroque / TEMKO / Désanne van Brederode e.a.

2 november 20:30 

Theater aan de Parade

VRIJDAG 3 NOVEMBER 2017 20:30 - 22:00 

ENSEMBLE INTERCONTEMPORAIN / WOLFGANG RIHM / 33 1/3

No More Masterpieces

3 november 20:30 

Verkadefabriek

ZATERDAG 4 NOVEMBER 2017 10:00 - 12:30 

JOHN ZORN - DOCUMENTARY

Zorn 2010-2017 (Mathieu Amalric)

4 november 10:00 

Verkadefabriek

 

JOHN ZORN XL (SOLD OUT)

9 concerts & 1 documentary

4 november 10:00 

 

JOHN ZORN - STRING QUARTETS (SOLD OUT)

JACK Quartet / Steve Gosling

4 november 11:30 

Willem Twee Concertzaal (v/h De Toonzaal)

13:00 - 16:30 

JOHN ZORN - MUSIC WITH RHYTHM SECTION (SOLD OUT)

Gosling / Campbell / Lipowski / Blumenkranz / Grohowski

4 november 13:00 

Verkadefabriek

 

JOHN ZORN - THE HERMETIC ORGAN

John Zorn

4 november 14:30 

Sint-Janskathedraal

 

JOHN ZORN - BAGATELLES I (SOLD OUT)

Friedlander / Campbell / Riley / Lage

4 november 15:30 

Noordbrabants Museum

17:00 - 20:00 

JOHN ZORN - MADRIGALS (SOLD OUT)

Sheldon / Bates / Brailey / Hughes / Calloway / Sollek

4 november 17:00 

Grote Kerk

 

JOHN ZORN MEDIUM

4 concerts

4 november 17:00 

 

JOHN ZORN - BAGATELLES II

Nova Express / Brian Marsella

4 november 18:30 

Verkadefabriek

20:00 - 23:45 

JOHN ZORN - CHAMBER MUSIC

Asko|Schönberg o.l.v. David Fulmer / Mori / Campbell / Gosling

4 november 20:00 

Theater aan de Parade

 

JOHN ZORN - SIMULACRUM

Medeski / Hollenberg / Grohowski

4 november 21:30 

Willem Twee Poppodium (v/h W2 Poppodium)

 

JOHN ZORN - ESSENTIAL CINEMA

Zorn / Mori / Dunn / Wollesen

4 november 23:00 

Verkadefabriek

ZONDAG 5 NOVEMBER 2017 13:00 - 22:00 

INSTALLATIE EXPEDITIE EXTENDED

iii collective / Gabriel Paiuk / Perforator /

5 november 13:00 

 

AIRELLE BESSON QUARTET

Radio One

5 november 15:00 

Verkadefabriek

 

STOK UIT HOED (6+)

Slagwerk Den Haag

5 november 15:00 

Verkadefabriek

 

SILBERSEE 'HOMO INSTRUMENTALIS'

Georges Aperghis / Luigi Nono / Yannis Kyriakides

5 november 20:30 

Verkadefabriek

MAANDAG 6 NOVEMBER 2017 09:00 - 18:30

GELUIDSINSTALLATIES

Bekijk de installaties

 

ANGELA DE WEIJER

1'26"

6 november 11:00 

Verkadefabriek

 

HEINER GOEBBELS 'AESTHETICS OF ABSENCE'

Lezing

6 november 15:30 

Verkadefabriek

 

INSTALLATIE EXPEDITIE KRUITHUIS

iii

6 november 17:30 

Kruithuis

19:00 - 22:30 

KATINKA POLDERMAN / JORRIT TAMMINGA / PAUL EN MENNO DE NOOIJER

Over de beiaardier die in een klok veranderde

6 november 19:00 & 21:00 

Verkadefabriek

 

DIMITRI VERHULST & CORRIE VAN BINSBERGEN ENSEMBLE

Godverdomse dagen op een godverdomse bol

6 november 21:00 

Verkadefabriek

DINSDAG 7 NOVEMBER 2017 09:00 - 18:30

GELUIDSINSTALLATIES

Bekijk de installaties

 

BKKC CONNECTS & NOVEMBER MUSIC 'BROEDPLAATSEN'

7 november 14:30 

 

INSTALLATIE EXPEDITIE KRUITHUIS

iii

7 november 17:30 

Kruithuis

19:00 - 22:30 

ROBIN COOPS | M31 FOUNDATION

Disconnect

7 november 19:00 

Verkadefabriek

 

HEINER GOEBBELS 'INDUSTRY & IDLENESS'

Ensemble Insomnio o.l.v. Ulrich Pöhl

7 november 20:30 

Verkadefabriek

 

MARIKE VAN DIJK

The Stereography Project ft. Jeff Taylor & Katell Keineg

7 november 20:30 

Verkadefabriek

WOENSDAG 8 NOVEMBER 2017 09:00 - 18:30

GELUIDSINSTALLATIES

Bekijk de installaties

 

INSTALLATIE EXPEDITIE KRUITHUIS

iii

8 november 17:30 

Kruithuis

18:45 - 22:00 

WIM HENDERICKX 'REVELATIONS'

Cappella Amsterdam / HERMESensemble / Muziektheater Transparant

8 november 18:45 

Verkadefabriek

 

CALLIOPE TSOUPAKI 'FORTRESS EUROPE'

Opera Trionfo / Asko|Schönberg

8 november 20:30 

Theater aan de Parade

 

DE PONT MUSEUM: RUIMTE VOOR KUNST

Documentary

8 november 20:30 

Verkadefabriek

DONDERDAG 9 NOVEMBER 2017 09:00 - 18:30

GELUIDSINSTALLATIES

Bekijk de installaties

 

FIUMARATHON

Anthony Fiumara / Ragazze Quartet / Ralph van Raat e.a.

9 november 12:00 

Willem Twee Concertzaal (v/h De Toonzaal)

 

INSTALLATIE EXPEDITIE KRUITHUIS

iii

9 november 17:30 

Kruithuis

18:45 - 22:00 

KATE MOORE ‘BUSHRANGER PSYCHODRAMA’

Iarla O Lionáird / Quartetto Maurice e.a.

9 november 18:45 

Verkadefabriek

 

BANG ON A CAN ALL-STARS

Field Recordings

9 november 20:15 

Verkadefabriek

 

SASKIA SCHOUTEN & RAGAZZE QUARTET

9 november 20:15 

Verkadefabriek

VRIJDAG 10 NOVEMBER 2017 09:00 - 18:30

GELUIDSINSTALLATIES

Bekijk de installaties

 

ROB ZUIDAM 'TROPARION'

Stolz / Helena Rasker

10 november 12:30 

Willem Twee Concertzaal (v/h De Toonzaal)

 

BILL FRISELL: A PORTRAIT

Documentary & live interview

10 november 15:00 

Verkadefabriek

19:00 - 23:45 

OLIVER COATES 'SHORELINES'

Ragazze Quartet

10 november 19:00 & 21:00 

Verkadefabriek

 

STOLZ QUARTET 'RAZENDE STILSTAND'

Jan van de Putte / Klaas de Vries

10 november 19:00 

Muzerije

 

COLOURS OF IMPROVISATION

Bill Frisell / Sabîl Quartet / Fulco Ottervanger

10 november 19:30 

Verkadefabriek

 

HET COLLECTIEF & KATRIEN BAERTS

Rob Zuidam / Beat Furrer / Bram van Camp

10 november 20:30 

Willem Twee Concertzaal (v/h De Toonzaal)

 

PLUG

10 november 21:00 

Kruithuis

ZATERDAG 11 NOVEMBER 2017 09:00 - 16:30

GELUIDSINSTALLATIES

Bekijk de installaties

 

GATOT DANAR SULISTIYANTO 'GADIS PANTAI'

philharmonie zuidnederland / Bernadeta Asari

11 november 12:30 

Verkadefabriek

 

WISHFUL SINGING 'VICTORY! - VAN BINGEN TOT BOOGIE'

Lucas Wiegerink / Joost Kleppe / Aspasia Nasopoulou / Vanessa Lann / Gideon Efrati e.a.

11 november 12:30 

Azijnfabriek

 

INSTALLATIE EXPEDITIE KRUITHUIS

iii

11 november 14:00 & 16:00 

Kruithuis

 

MAARTEN ORNSTEIN & MIKE FENTROSS & RIMA KHCHEICH

World Music Saturday - deel 1

11 november 14:00 

Bij Katrien

 

MORRIS KLIPHUIS | LUCKY FONZ III 'THE SECRET DIARY OF NORA PLAIN'

Ragazze Quartet & Nora Fischer & Remco Menting

11 november 14:00 

Willem Twee Concertzaal (v/h De Toonzaal)

 

ARNOLD MARINISSEN & KATHARINA GROSS & GINY VOS

Pitch Dark

11 november 16:00 & 19:00 

Verkadefabriek

 

BASEL RAJOUB SORIANA PROJECT FT. MATTHIAS LOIBNER

World Music Saturday - deel 2

11 november 16:00 

Verkadefabriek

17:00 - 20:00 

SLAGWERK DEN HAAG 'MINIMAL GLAS[S] INTERLUDES'

Philip Glass / Anthony Fiumara

11 november 17:00 

Verkadefabriek

 

DICK VAN DER HARST 'DE GESCHIEDENIS VAN DE WERELD IN TWEE UUR'

World Music Saturday - deel 3

11 november 18:00 

Grote Kerk

 

MAXIM SHALYGIN ‘LACRIMOSA OR 13 MAGIC SONGS’

Shapeshift

11 november 19:00 

Willem Twee Concertzaal (v/h De Toonzaal)

20:30 - 23:45 

METROPOLE ORKEST / CORY HENRY / TIN MEN AND THE TELEPHONE

11 november 20:30 

Theater aan de Parade

 

MICHA HAMEL 'KUS DE REGEN'

Ensemble Michamix / Helena Rasker

11 november 20:30 

Verkadefabriek

 

TERRY RILEY 'PLANETARY SUNRISE'

Ragazze Quartet / SDH / Kapok

11 november 20:30 

Verkadefabriek

 

LA MONTE YOUNG / MARIAN ZAZEELA 'THE SECOND DREAM'

The Theatre of Eternal Music Brass Ensemble

11 november 22:30 

Jheronimus Bosch Art Center

ZONDAG 12 NOVEMBER 2017

GELUIDSINSTALLATIES

Bekijk de installaties

 

HET BRABANTS JAZZ ORKEST / NIKO LANGENHUIJSEN

12 november 11:30 

Bij Katrien

 

I / O / THANASIS DELIGIANNIS

ALICE

12 november 11:30 , 12:30 , 13:30 , 14:30 , 15:30 , 16:30 & 17:30 

Pand 18

 

III

12 november 11:30 , 13:00 , 14:30 , 16:00 & 17:30 

Kruithuis

 

KUNSTMUZIEKROUTE 2017

Stel zelf je programma samen!

12 november 11:30 

 

MATTHIAS LOIBNER

12 november 11:30 , 12:30 & 13:30 

Theater Artemis

 

MORRIS KLIPHUIS | LUCKY FONZ III 'THE SECRET DIARY OF NORA PLAIN' (SHORT VERSION)

Ragazze Quartet & Nora Fischer & Remco Menting

12 november 11:30 , 13:00 & 14:30 

Willem Twee Concertzaal (v/h De Toonzaal)

 

THOMAS BENSDORP

Drie Hollandse Scènes

12 november 11:30 , 13:30 & 15:30 

Verkadefabriek

 

CARAVAN

12 november 12:00 

Verkadefabriek

 

NIELS DUFFHUES

'De Strijd'

12 november 12:00 , 14:00 & 16:00 

Verkadefabriek

 

PHILIP THOMAS

Rozalie Hirs / Christopher Fox

12 november 12:00 , 13:00 & 14:00 

Muzerije

 

ARTHUR WAGENAAR 'CLOSE CALL'

Voor bigband en smartphones

12 november 12:30 , 14:30 & 16:30 

Verkadefabriek

 

NEIL VAN DER DRIFT & THORWALD JØRGENSEN & KOEN SMITS

12 november 12:30 , 14:00 & 15:30 

Azijnfabriek

 

ANDREAS BORREGAARD

Jennifer Walshe / Simon Steen-Andersen / Niels Rønsholdt / Christiaan Richter

12 november 13:00 , 14:30 & 16:00 

Verkadefabriek

 

BRAM STADHOUDERS & THE BIG BARREL ORGAN

12 november 13:00 , 14:00 , 15:00 & 16:00 

Tramkade

 

VONK

Miniature Opera

12 november 13:00 , 14:00 , 15:00 & 16:00 

Stadsbibliotheek

 

JAMES OESI

Pieter Smithuijsen / Luciano Berio / Francois Rabbath

12 november 13:30 , 14:30 & 15:30 

Museum Slager

 

JAMES TENNEY 'IN A LARGE, OPEN SPACE'

fc Jongbloed o.l.v. Aart Strootman

12 november 13:30 

Grote Kerk

 

DANIEL HERSKEDAL

12 november 13:45 

Verkadefabriek

 

FALK HÜBNER

I Will Carry You Over Hard Times

12 november 14:00 , 15:00 & 16:00 

Stedelijk Museum 's-Hertogenbosch

 

SURESH VAIDYANATHAN & HEIKO DIJKER

12 november 14:00 , 15:00 & 16:00 

Noordbrabants Museum

 

PAUL VAN KEMENADE & AART BERGWERFF

Acoustic Temptation

12 november 15:00 , 16:00 & 17:00 

Grote Kerk

 

SOUNDING BODIES | JACQUELINE HAMELINK & JOHNNY LLOYD

swan[remix] (korte versie)

12 november 15:00 & 17:00 

Theater Artemis

 

JESSE PASSENIER 'HOW FLORA AND FAUNA BECAME FRIENDS'

Reinier Baas & Codarts Big Band

12 november 15:30 

Bij Katrien

 

MERIJN BISSCHOPS 'TEXTURES'

Prisma Trio

12 november 15:30 & 17:00 

Muzerije

 

JAIMEO BROWN TRANSCENDENCE

12 november 16:15 

Verkadefabriek

 

SANNE RAMBAGS / JEROEN VAN VLIET / VINCENT COURTOIS

12 november 16:45 

Willem Twee Concertzaal (v/h De Toonzaal)

Altre informazioni

Dal 02/11/17 al 12/11/17

Contatti

  • Sito Web
  • Localit√†: 's-hertogenbosch

Social

Tutti gli eventi per november music

Nessun evento presente