Theater de Meervaart•Meer en Vaart 300•Amsterdam•netherlands
Donderdag
09
maart
19:30 uur
(try-out)
Rode zaal
Elements of Freestyle
ISH
Dans
Vrijdag
10
maart
19:30 uur
(première)
Rode zaal
Elements of Freestyle
ISH
Dans
Vrijdag
10
maart
20:30 uur
Blauwe zaal
Vrijdag & Sandifort
Vrijdag vs. Sandifort
Cabaret
Uitverkocht Wachtlijst
Zaterdag
11
maart
19:30 uur
Rode zaal
Elements of Freestyle
ISH
Dans
Zaterdag
11
maart
20:30 uur
Blauwe zaal
SEXIETY
Theater
Zondag
12
maart
11:00 uur
de Meervaart
Break A Leg 2017
Streetstyle Dance Festival
Festival
Woensdag
15
maart
20:15 uur
Rode zaal
Daniël Arends
De Afterparty
Cabaret
Uitverkocht
Woensdag
15
maart
20:30 uur
Blauwe zaal
VARA Leids Cabaret Festival
Finalistentour
Cabaret
Donderdag
16
maart
20:15 uur
Rode zaal
Daniël Arends
De Afterparty
Cabaret
Uitverkocht
Donderdag
16
maart
20:30 uur
Blauwe zaal
Soundos
Geboren met Ervaring
Cabaret
Vrijdag
17
maart
19:30 uur
Rode zaal
Dissus, verdwaal mee in de Odyssee (8+)
Theatergroep Kwatta
Familie
Vrijdag
17
maart
20:30 uur
Blauwe zaal
Astrid Seriese & Erwin van Ligten
SCHATTEN!
Muziek
Zaterdag
18
maart
20:30 uur
Blauwe zaal
Vrijdag & Sandifort
Vrijdag vs. Sandifort
Cabaret
Uitverkocht Wachtlijst
Zondag
19
maart
14:00 uur
Blauwe zaal
WANIKAN (3+)
4Hoog
Familie
Zondag
19
maart
16:00 uur
Rode zaal
Corps du Ballet
Ballet National de Marseille
Dans
Maandag
20
maart
20:15 uur
Rode zaal
A Conversation on Making a Murderer
Theater
Dinsdag
21
maart
20:15 uur
Rode zaal
Diederik van Vleuten
Mijn nachten met Churchill
Theater
Woensdag
22
maart
20:15 uur
Rode zaal
Frank Boeijen
Theatertournee 2017
Muziek
Donderdag
23
maart
20:15 uur
Rode zaal
Wëreldbänd
SLÄPSTICK
Show
Vrijdag
24
maart
20:30 uur
Blauwe zaal
Speelman en Speelman
Het moet eruit
Muziek
Zaterdag
25
maart
20:30 uur
Rode zaal
Da Bounce Comedy Nights
Hilarische comedians uit de UK & USA
Cabaret
Zondag
26
maart
14:00 uur
Blauwe zaal
Orient Connection
Aslan Muziekcentrum
Wereldmuziek
Zondag
26
maart
15:00 uur
Rode zaal
Madame Butterfly
Staatsopera van Tatarstan
Opera
Vrijdag
31
maart
19:30 uur
Blauwe zaal
JORIS & DE DRAKENTEMMERS (8+)
Het Laagland
Familie
Vrijdag
31
maart
20:15 uur
Rode zaal
Adèle Conny Jasperina - De grote drie
Show
april
Zaterdag
01
april
20:15 uur
Rode zaal
Kaseko In Concert ”Twee”
Twenty8 Productions
Muziek
Zaterdag
01
april
20:30 uur
Blauwe zaal
Arno Schuitemaker & Florentina Holzinger
Double Bill ICK
Dans
Zondag
02
april
19:00 uur
Rode zaal
Couscous&Baklava
Stand-Up Comedyshow
Cabaret
Donderdag
06
april
19:30 uur
Blauwe zaal
Guerrilla (12+)
DOX & Danstheater AYA
Dans
Donderdag
06
april
20:15 uur
Rode zaal
Yentl en de Boer
De snoepwinkel is gesloten
Cabaret
Vrijdag
07
april
20:15 uur
Rode zaal
Extrêmités
Cirque Inextremiste
Show
Zaterdag
08
april
20:15 uur
Rode zaal
Slagerij van Kampen
LIP/STICK
Muziek
Zaterdag
08
april
20:30 uur
Blauwe zaal
Murth Mossel
Voors en Tegens
Cabaret
Zondag
09
april
11:00 uur
Blauwe zaal
Sterrenwachter (2+)
T.g. Winterberg / STIP
Familie
Uitverkocht Wachtlijst
Zondag
09
april
12:30 uur
Blauwe zaal
Sterrenwachter (2+)
T.g. Winterberg / STIP
Familie
Zondag
09
april
15:30 uur
Blauwe zaal
Sterrenwachter (2+)
T.g. Winterberg / STIP
Familie
Uitverkocht Wachtlijst
Maandag
10
april
11:00 uur
Blauwe zaal
WONDERLAND (2+)
Wonderland Collectief/ Makiko Ito
Familie
Woensdag
12
april
20:15 uur
Rode zaal
Spinvis
Trein/Vuur/Dageraad
Muziek
Donderdag
13
april
19:15 uur
de Meervaart
Festival 4West
Nieuw-West loopt over van creativiteit
Festival
Vrijdag
14
april
17:45 uur
de Meervaart
Festival 4West
Nieuw-West loopt over van creativiteit
Festival
Zaterdag
15
april
10:15 uur
de Meervaart
Festival 4West
Nieuw-West loopt over van creativiteit
Festival
Zondag
16
april
10:00 uur
de Meervaart
Festival 4West
Nieuw-West loopt over van creativiteit
Festival
Maandag
17
april
18:00 uur
Rode zaal
Film Reda & The Salaheddine Show
Film
Dinsdag
18
april
20:15 uur
Rode zaal
Jandino Asporaat
Keihard
Cabaret
Woensdag
19
april
20:15 uur
Rode zaal
Jandino Asporaat
Keihard
Cabaret
Donderdag
20
april
20:15 uur
Rode zaal
Daniël Arends
De Afterparty
Cabaret
Uitverkocht
Vrijdag
21
april
20:15 uur
Rode zaal
Daniël Arends
De Afterparty
Cabaret
Uitverkocht
Vrijdag
21
april
20:30 uur
Blauwe zaal
Karsu
Play my strings
Muziek
Zaterdag
22
april
20:30 uur
Blauwe zaal
Katinka Polderman
Polderman tiert welig
Cabaret
Zondag
23
april
15:00 uur
Blauwe zaal
De Man Is Lam
Theater
Dinsdag
25
april
20:30 uur
Blauwe zaal
PAAZ
Solo Stories / Yora Rienstra
Theater
Vrijdag
28
april
20:15 uur
Rode zaal
HOME
Conny Janssen Danst
Dans
Vrijdag
28
april
20:30 uur
Blauwe zaal
Kiki Schippers
Wie Kijkt?
Cabaret
Zaterdag
29
april
20:15 uur
Rode zaal
Er wordt naar u geluisterd
Wim Helsen
Cabaret
Zondag
30
april
14:00 uur
Blauwe zaal
ODYSSEUS (6+)
Unieke Zaken
Familie
Zondag
30
april
16:00 uur
Rode zaal
Elements of Freestyle
ISH
Dans
mei
Woensdag
03
mei
20:30 uur
Blauwe zaal
Nabil
Tijdmachine
Cabaret
Vrijdag
05
mei
20:15 uur
((try-out))
Rode zaal
Kris Verdonck: I/II/III/IIII
ICK
Dans
Zaterdag
06
mei
20:15 uur
((première))
Rode zaal
Kris Verdonck: I/II/III/IIII
ICK
Dans
Zondag
07
mei
15:00 uur
Blauwe zaal
Met Andere Oogen
Van der Vlugt & Co
Muziektheater
Maandag
08
mei
20:15 uur
Rode zaal
Capturing Pablo
Theater
Donderdag
11
mei
20:15 uur
Rode zaal
Pieter Derks
Spot
Cabaret
Vrijdag
12
mei
20:15 uur
Rode zaal
INTO THE WOODS
Musical
Vrijdag
12
mei
20:30 uur
Blauwe zaal
Walden
Arjan Ederveen & Jack Wouterse
Theater
Zaterdag
13
mei
20:15 uur
Rode zaal
INTO THE WOODS
Musical
Zaterdag
13
mei
20:30 uur
Blauwe zaal
Andalus Voices
Arturo & Erminia | Al Armawi
Wereldmuziek
Zondag
14
mei
12:00 uur
de Meervaart
& KUNSTBENDE NOORD-HOLLAND
VOORRONDE KUNSTBENDE AMSTERDAM
Festival
Donderdag
18
mei
20:30 uur
Blauwe zaal
Nathalie Baartman
Voest
Cabaret
Vrijdag
19
mei
20:15 uur
Rode zaal
Roué Verveer
Op Het Laatste Moment
Cabaret
Vrijdag
19
mei
20:30 uur
Blauwe zaal
Max van den Burg
OP EEN BEDJE VAN RUCOLA
Cabaret
Zaterdag
20
mei
20:30 uur
Blauwe zaal
Rajae El Mouhandiz
Thuis, Ontheemd
Muziektheater
Zondag
21
mei
20:15 uur
Rode zaal
Karin Bloemen
Volle Bloei
Show
Donderdag
25
mei
14:30 uur
Rode zaal
André Kuipers
Ruimtevaartcollege
Theatercollege
Vrijdag
26
mei
20:30 uur
Rode zaal
Da Bounce Comedy Nights
Hilarische comedians uit de USA
Cabaret
Vrijdag
26
mei
20:30 uur
Blauwe zaal
Henry van Loon
Sleutelmoment
Cabaret
Zaterdag
27
mei
19:30 uur
Blauwe zaal
Lastige Ouders 8+ (try-out)
Pieter Tiddens en Marike van Weelden
Familie
Zaterdag
27
mei
20:15 uur
Rode zaal
Sara Kroos
Doorgefokt
Cabaret
Maandag
29
mei
19:30 uur
Rode zaal
Straight Outta Oz
Todrick Hall
Muziek
Uitverkocht
juni
Zaterdag
03
juni
20:15 uur
Rode zaal
Sanne Wallis de Vries
Gut
Cabaret
Zaterdag
03
juni
20:30 uur
Blauwe zaal
Daniël Lohues
Moi
Muziek
Zondag
04
juni
20:15 uur
Rode zaal
Vive la France 2
Philippe Elan, Renée van Wegberg e.a.
Muziek
Zondag
11
juni
19:30 uur
Rode zaal
Maria Farantouri
Wereldmuziek
Zondag
18
juni
20:15 uur
Rode zaal
Russell Howard
LiveComedy.nl Presents: Round The World
Cabaret
Vrijdag
23
juni
20:15 uur
Rode zaal
Russell Howard
LiveComedy.nl Presents: Round The World
Cabaret
november
Vrijdag
17
november
20:00 uur
Rode zaal
Gezelligheid kent geen tijd
Het Amsterdams Volkskoor
Muziek
Vrijdag
24
november
20:00 uur
Rode zaal
Gezelligheid kent geen tijd
Het Amsterdams Volkskoor
Muziek
Donderdag
30
november
20:15 uur
Rode zaal
Vrijdag & Sandifort
Vrijdag vs. Sandifort (reprise)
Cabaret
mei
Vrijdag
11
mei
20:15 uur
Rode zaal
Tineke Schouten
T-Splitsing
Cabaret
Zaterdag
12
mei
20:15 uur
Rode zaal
Tineke Schouten
T-Splitsing