Scopri i concerti in italia e in europa

Live Club

Tutte le informazioni, gli eventi e i concerti di klub alchemia a Kraków (Malopolskie)

Klub Alchemia
ul.Estery 5
Kraków (Malopolskie)

Contatti

Social

Klub Alchemia•ul.Estery 5•Krakow•Poland

Program

17

MAR

20:00

Dzisiaj

piątek

 

 

Gypsy and the Acid Queen

Gypsy and the Acid Queen to pseudonim krakowskiego muzyka Kuby Jaworskiego. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, nie znajdziemy żadnej queen w zespole. Jest tylko tajemniczy Gypsy.

17

MAR

22:00

Dzisiaj

piątek

 

 

Phat Vibes: PLASH & DOBRY KICK

PLASH – DJ, Turntablista, Producent, Kolekcjoner płyt oraz Bboy. Za gramofonami od przeszło czternastu lat. Na Breakowej scenie aktywny od 1997r. Przez ten czas zagrał setki imprez, koncertów czy bboyowych walk. Regularnie udziela się w różnych muzycznych projektach począwszy od współpracy za znanymi polskimi jazzmanami takimi jak: Jarosław Śmietana czy […]

25

MAR

20:00

Za 8 dni

sobota

 

 

MANI ORRASON (IS)

Mani Orrason po raz pierwszy wystąpi w Polsce, prezentując swoją twórczość w solowej, akustycznej odsłonie!

30

MAR

20:00

Za 13 dni

czwartek

 

 

Trzaska/Mazur/Jorgensen TRIO

Trio powstało z inicjatywy Mikołaja Trzaski (sakosofony, klarnety), który współpracował wcześniej zarówno z Rafałem Mazurem (bas) jak i Peterem-Ole Jorgensenem (perkusja)

31

MAR

20:00

Za 14 dni

piątek

 

 

Krakow Street Band

Kraków Street Band to formacja, która powoli staje się nową muzyczną wizytówką miasta dla przybyszy z kraju i zagranicy. Dziewięciu profesjonalnych muzyków, na co dzień grających w różnych zespołach i projektach, zbiera się w słoneczne dni by występował na Krakowskim Rynku.

05

KWI

20:00

Za 19 dni

środa

 

 

Jazzpospolita powraca z albumem zatytułowanym “Humanizm”

W dotychczasowej dyskografii Jazzpospolitej nie ma dwóch podobnych do siebie płyt. Wiele miłych zaskoczeń przynosi również „Humanizm”, szósta płyta w dorobku grupy. Jej premiera  zaplanowana jest na 15 marca 2017.

06

KWI

22:00

Za 20 dni

czwartek

 

 

La Band’à Joe, a French Brass Band (06-09 kwietnia)

Po raz kolejny odwiedzą nas nasi przyjaciele z Francji – La Band’a Joe! Zagrają dla Was cztery wieczory!

07

KWI

20:00

Za 21 dni

piątek

 

 

CHUPACABRAS

Koncert i premiera najnowszej płyty CHUPACABRAS pt. DOM

20

MAJ

20:30

Za 64 dni

sobota

 

 

Arms and Sleepers (w. FULL LIVE BAND)

LIFE IS EVERYWHERE New Album Out Now

03

CZE

20:00

Za 78 dni

sobota

 

 

VLADIMIRSKA koncert przeniesiony!!!!

"Niestety z powodu nagłej choroby jednego z członków zespołu musimy przełożyć nasz zaplanowany na 24 marca koncert w Alchemii. Nowa data: 3 czerwca. Mamy nadzieję, że zobaczymy Was w czerwcu!" • We’re very sad to announce that due to a medical emergency of one of our musicians, our concert at Alchemia on March 24th will be postponed. We’ve re-booked the concert for June 3rd. We hope to see you then!

Odbyły się

 

Piernikowski / Gołębiewski – Alchemia

14 marca 2017

Piernikowski i Gołębiewski dają muzykę agresywną i emocjonalną. Narracyjna, horyzontalna elektronika i bolesna, ascetyczna perkusja – wszystko sformułowane na dużym wolumenie.

 

Music Blender – Gadabit – Jam Session

9 marca 2017

Zapraszamy na Music Blender , czyli właściwie jamowanie ! Inicjatorem cyklu jest krakowska grupa Gadabit , która jak zwykle otworzy wieczór krótkim setem, a potem gramy… Jesteśmy otwarci na różne style muzyczne (jazz,hip-hop, etno, funk, freestyle…a najlepiej wszystko na raz), więc jeżeli tylko umiecie grać, to weźcie instrument, albo bęben […]

 

Hard Times

9 marca 2017

Hard Times to trzech muzycznych gentlemanów z Krakowa grających trochę bluesa, trochę folku, trochę na smutno o miłości i trochę na wesoło o urokach życia. Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca. Jak nikt wcześniej mieszają gospel z flamenco, bądź […]

 

Kubaterra + Erith w Alchemii

8 marca 2017

• Kubaterra • Pierwsza płyta została nagrana solowo przez Kubę Dobrowolskiego w 2014 roku w Australii. „Osobiście nie przepadam za określaniem oraz szufladkowaniem mojej muzyki lub po prostu nie umiem tego robić więc pozostawiam to Wam. Uważam że słuchacze sami powinni stwierdzić czym i jaka ona dla nich jest, tak […]

 

Sanatorium Lea 44 zaprasza na koncert : Zespół Rdzeń i Przyjaciele – Zbigniew Libera, Marek Rogulski, Poeci

5 marca 2017

 

Po POKAZIE nr 2  ” Sanatorium LEA 44″ zaprasza na koncert do Alchemii.

Tutti gli eventi per klub alchemia

Nessun evento presente

Altri locali vicino Kraków (Malopolskie), Malopolskie